Palengva Žiema nusimeta balto pūko kailinius, nusiriša šerkšnotą skarą, nusiauna ledo batelius, nusimauna snaigių raštais išdabintas pirštines… Jos laikas baigiasi… Visi jau nekantriai laukia jauno ir žalio Pavasario! Tačiau neskubėkime atsisveikinti su senute Žiema. Juk ji atnešė tiek gražių akimirkų!  Prisiminkime jas žvelgdami į pradinukų  nuotraukas. Dar kartą pasidžiaukime  baltu Žiemos grožiu ir smagiomis vaikų pramogomis.Atnaujinta: 2022/02/23

Jums taip pat patiks

Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines