dscf7936

Dalis 7a klasės mokinių su auklėtoja Zita Didikiene ir IT mokytoja Gražina Chmilkevičiene lankėsi interaktyvioje parodoje „Matematika gyvai“, kuri vyksta VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC), Saulėtekio al. 5 Vilniuje.

Parodoje buvo galima paliesti ir išbandyti 20 eksponatų. Mokiniai dėjo dėliones, statė tiltus, suko galvą ties kauliukų žaidimais, stebėjo rutulių lenktynes, pūtė nuostabius muilo burbulus ir tuo pat metu – lyg visiškai atsitiktinai – mokėsi matematikos. Žaismingo pažinimo ir apgalvoto problemų sprendimo kombinacija – tai raktas į „Matematika gyvai“ paslaptį, suteikiantis mokiniams daug džiaugsmo!

Zita Didikienė


Atnaujinta: 2014/01/29

Jums taip pat patiks

BE PATYČIŲ!
BE PATYČIŲ!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“