Vis dažniau pasigirsta kalbų, kad nepažinę savo krašto bandome ieškoti grožio kitur. Tai tiesa. Lietuvoje daug gražių vietų, kurių dažnas mūsų dar nėra matęs. Ankstyvą  spalio 20 dienos rytą 5a klasės mokiniai išvyko į kelionę Panemunės pilys –  Rusnės sala – Ventės ragas.

Mokiniai ir  jų mokytojos  keliavo po žilą istoriją menančias Panemunės vietas – Raudonės pilį, Palemono, Rambyno kalną, vėliau aplankė Rusnės salą. Pamario krašte vaikai išgirdo apie garsiuosius pavasario potvynius, krašto gyventojų papročius ir tradicijas. Senovinio gyvenimo detales vaikai galėjo pamatyti etnografinėje žvejo sodyboje.

Ventės ragas – labiausiai į vakarus nutolęs Šilutės rajono taškas. Jo smaigalyje daugiau nei šimtą metų veikia švyturys. Pro Ventės ragą praeina didysis paukščių migracijos kelias. 1929 m. profesorius Tadas Ivanauskas čia įkūrė paukščių žiedavimo stotį.

Nuostabus rudens oras, po kojomis čežantys klevo lapai tik sustiprino kelionės įspūdžius!

Istorijos mokytoja Simona Stankutė

(Fotografė – S. Stankutė)

Atnaujinta: 2013/11/10

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė