IMG_0136Balandžio 8 dieną Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnaziją aplankė vaikų rašytojas  Vytautas Račickas.  Mokiniai (2b, 2d, 2c, 3b, 5a, 5b, 5c, 5d, 6a klasės) nuoširdžiai ruošėsi  susitikimui, skaitė šio autoriaus knygas ir ,,laužė“ galvas  užduodami klausimus. Jie norėjo sužinoti, ar sunkus rašytojo darbas, kaip gimsta kūriniai ir atsiranda personažai. Vaikai stebėjosi sužinoję, kad ,,rašytojas niekada nepareina iš darbo namo, nes visada yra darbe“. Susitikimų  su mokiniais metu V. Račickas skaitė nuotaikingas, pamokančias ir linksmas ištraukas iš savo knygų. Mokykloje skambėjo juokas. Atsisveikinome  laukdami kitų susitikimų. Nesunku būti mokiniu, kai pamoką veda vaikų gerai žinomas ir mylimas rašytojas Vytautas Račickas.

Ačiū visiems prisidėjusiems organizuojant šį susitikimą.

 

 Bibliotekos vedėja Irena Karpavičienė

 

 

Aistė Janušauskienė dalijasi susitikimo akimirkomis:

IMG_0150    IMG_0153

IMG_0156    IMG_0167

IMG_0170    IMG_0175

 

 

Atnaujinta: 2016/04/14

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”