Bendradarbiaujant Vokietijos bei Latvijos metalo ir elektronikos pramonės darbdavių asociacijomis, buvo adaptuotas mobilios STEAM (angl. Science, Tehnology, Engineering, Arts, Mathematics) laboratorijos ir profesinio orientavimo infomobilio modelis. Šiš modernus infomobilis aplankė ir Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos mokinius.

Infomobilyje, kurio ilgis siekia 17,5 m, sumontuota moderni technika: 3D spausdintuvai, tekinimo ir frezavimo staklės, žmogaus fiziologinių savybių testavimo įranga, įvairūs mokomieji stendai. Vyresnių klasių mokiniai turėjo galimybę kompiuterizuotose mokymo vietose išbandyti staklių valdymo bei gamybos ciklo simuliacines programas – moderniais programinio valdymo įrenginiais pasimokyti valdyti tekinimo ir frezavimo stakles, pasigaminti suvenyrą.
Dėkojame Vilniaus miesto savivaldybei bei kino teatrui Forum Cinemas Vingis už pagalbą organizuojant infomobilio pamokas mokiniams.


Atnaujinta: 2019/10/09

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena