Kovo 7 dieną trečiokus aplankė Vilniaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnė Dovilė Šulcienė. Ji mokinius supažindino su savo draugu meškiu ir vedė pamokėles apie viešąją tvarką mieste, tinkamą elgesį, triukšmą, augintinių priežiūrą. Su vaikais diskutavo apie elgesį viešumoje, nerašytų taisyklių laikimąsi. Pareigūnė stengėsi atsakyti į visus vaikus dominančius klausimus.  Mokiniai dalinosi mintimis, reiškė savo nuomonę. Po pamokėlės mokiniai buvo nudžiuginti dovanėlėmis. Dėkojame pareigūnei už kartu praleistą laiką.Atnaujinta: 2019/03/07

Jums taip pat patiks

BE PATYČIŲ!
BE PATYČIŲ!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“