IMG_0758Vasario 4 dieną Jono Basanavičiaus progimnazijoje lankėsi  Vilniaus apskrities priešgaisrinės gebėjimo valdybos atstovai, kurie pasakojo vaikams apie saugų elgesį kilus gaisrui. Taip pat susitikimo metu vaikams buvo rodomas edukacinis filmas apie situacijas, kuriose reikia būti budriems. Vaikams buvo įteikti diplomai už  puikų elgesį evakuacijos metu!

 

 

IMG_0759 IMG_0757

Nuoširdžiai dėkojame Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybai ir 1E klasės tėvų atstovėms Eleonorai Kasperūnienei ir Ievai Driukienei už pagalbą organizuojant šį renginį!

1E klasės mokytoja Ingrida Mereckaitė


Atnaujinta: 2016/02/09

Jums taip pat patiks

Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines
Progimnazijos prancūzų kalbos mokytojos atstovavo Lietuvai Europos Tarybos šiuolaikinių kalbų centro renginyje.
Rudens šypsenos