IMG_0758Vasario 4 dieną Jono Basanavičiaus progimnazijoje lankėsi  Vilniaus apskrities priešgaisrinės gebėjimo valdybos atstovai, kurie pasakojo vaikams apie saugų elgesį kilus gaisrui. Taip pat susitikimo metu vaikams buvo rodomas edukacinis filmas apie situacijas, kuriose reikia būti budriems. Vaikams buvo įteikti diplomai už  puikų elgesį evakuacijos metu!

 

 

IMG_0759 IMG_0757

Nuoširdžiai dėkojame Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybai ir 1E klasės tėvų atstovėms Eleonorai Kasperūnienei ir Ievai Driukienei už pagalbą organizuojant šį renginį!

1E klasės mokytoja Ingrida Mereckaitė

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas