Smagų ir netikėtą spalio 19 dienos  rytą 3 E klasės pamokoje lakėsi vaikų knygų autorius Tomas Dirgėla. Jis vaikams pristatė rašytojo profesiją ir dalinosi savo patirtimi.

Vaikams itin smagu ir įdomu tokius pasakojimus išgirsti iš pačių knygų autorių. Šį kartą rašytojas vaikus nustebino  naujos knygos pristatymu. Jos  herojai yra ketvirtokai Tomas ir Domas, kuriems mokyklos direktorius paskiria išsiaiškinti, kur prapuolė mokyklos valytojo šluota – jei ji nebus atrasta, mokykla gali būti uždaryta dėl nešvaros. Nuoširdus pokalbis, vaikų meilė knygoms, kaip pats autorius minėjo – galimybė turėti sparnus ir matyti visą pasaulį!

Niekada nėra per anksti supažindinti vaiką su knyga. Dar prieš išmokdami skaityti vaikai gali jausti ryšį su knygomis –  matydami, klausydami, lytėdami, jausdami. Po truputį atsiranda susižavėjimas knygomis bei jų istorijomis. Be sekamos pasakos neįsivaizduojama vaikystė.

Mokytoja Ingrida Mereckaitė

Atnaujinta: 2017/10/23

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”