2Gegužės 5 dieną 6c klasės valandėlėje svečiavosi Ignas Rusilas. Jis įdomiai papasakojo apie „Misiją Sibiras’15“, kurią pats organizavo. Pasirodo, pernai buvo net 800 žmonių, norinčių keliauti į Sibirą ir tvarkyti tremtinių kapinaites. Iš visų kandidatų atrinkta tik 16. Šiais metais jau vyksta akcijos „Misija Sibiras’16“ organizavimo darbai. Sužinojome, kad atrinkta dalyvių grupė į Sibirą visada išvažiuoja liepos 17 d., Pasaulio lietuvių vienybės dieną. 1933 m. liepos 17 d. Soldine sudužo lėktuvu „Lithuanica“ skridę Darius ir Girėnas.

6c klasės auklėtoja Marija Mašanauskienė

 

Atnaujinta: 2016/05/11

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”