20161006_084512 (2)2016–2017 m. m. Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos 4 b klasės mokiniai pradėjo dirbti su elektroninėmis EMA matematikos pratybomis.  Spalio 6 d. pasikvietėme į klasę  EMA pratybų personažus Gabrielę, Kazimierą ir Antaną. Jie išradingai ir smagiai pristatė matematikos užduotis. Mokiniai sprendė uždavinius, žaidė, dainavo, juokavo, gavo prizus už teisingus atsakymus. Įdomiai ir naudingai praleidome laiką. Štai keli mokinių atsiliepimai:

„Man EMA pratybos pasirodė įdomios, nes jose yra daug smagių užduočių. Dar man patiko, kad galioja privatumo politika ir kiekvienas mokinys turi savo slaptažodį.“ ( Mykolas)

„Man labai patiko EMA personažai, nes jie buvo nuoširdūs ir tokie skirtingi, kad į kiekvieną buvo įdomu žiūrėti.“ (Smiltė)

„Kai atėjo EMA veikėjai, man buvo linksma, juokinga ir įdomu. Įspūdis buvo toks, kad jie elgiasi lyg vaikai, bet protingi.“ (Simonas)

„Man labiausiai patiko, kad personažai už teisingus atsakymus dalino lipdukus ir padovanojo balionų.“ (Emilija)

4 b klasės mokytoja Elena Palikevičienė

Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas