IMG_2052Lapkričio 24 d. 4B klasės mokiniams lietuvių kalbos pamoka, skirta Jono Basanavičiaus gimimo metinėms, vyko Signatarų namuose. Mokiniai, prieš eidami į pamoką, jau nemažai žinojo apie Jono Basanavičiaus gimtinę, vaikystę, mokslo pasiekimus.

Signatarų namuose mokiniams išsamiai papasakojo, kokie Jono Basanavičiaus darbai buvo labai svarbūs Lietuvai. Vaikai sužinojo, kaip jis pats siekė ir kitus mokė ne karu, o žodžiu išsikovoti nepriklausomybę. Mokiniai pamatė išlikusius J. Basanavičiaus daiktus, darbo įrankius, kambarį, kuriame buvo perskaitytas Lietuvos Nepriklausomybės Aktas, knygą, kurioje yra visų signatarų parašai bei svečių atsiliepimai.

Signatarų namuose mokiniai daug sužinojo, pamatė ir savo žinias pritaikys kitose pamokose.

IMG_2055 IMG_2051 IMG_2049 IMG_2048

Klasės mokytoja Aldona Barišauskienė

Atnaujinta: 2015/12/01

Kaziuko mugė