Lapkričio 23-ąją tradiciškai minime Jono Basanavičiaus gimimo metines. Šią dieną kartu švenčiame ir progimnazijos gimtadienį. Šventinį rytą pradėjome mokyklos foje, kur skambėjo mokinių atliekamos dainos ir skaitomos eilės. Progimnazijos mokinių tarybos komanda pagamino puikų gimtadienio tortą, kuris puošė J. Basanavičiaus paminklą.

Šios dienos nekantriai laukė klasės, pateikusios savo idėjas dalyvaujamojo biudžeto projektui, mat buvome pažadėję šventinę dieną paskelbti balsavimo dėl idėjos rezultatus. Daugiausia mokyklos bendruomenės palaikymo sulaukė 8S klasės pateiktas pasiūlymas – minkštasuoliai mokyklos koridoriuose, už kurį balsavo beveik 30% balsavime dalyvavusių bendruomenės narių. Antroje balsavimo vietoje liko trys mokinių idėjos, kurios siūlė atnaujinti mokyklos sporto inventorių (22,5% ).

J.Basanavičiaus gimtadienio popietę mokyklos dainų ir šokių kolektyvai lankėsi Jono Basanavičiaus gimnazijoje, kur tautos patriarcho atminimas buvo pagerbtas bendradarbiaujant su vyresniaisiais basanavičiukais – gimnazistais. 

Šia diena J. Basanavičiaus atminimo įprasminimas progimnazijoje nesibaigia – dar dalyvaujame J.Basanavičiui skirtoje viktorinoje, mokyklos koridorius puošia J. Basanavičiui skirti piešiniai, fotografijos, plakatai, keramikos puodeliai, langinių modeliai.  

 

Atnaujinta: 2023/11/23

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena