DSC_0486Šiais metais Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje su vaikais nusprendėme Pagyvenusių žmonių dieną švęsti kitaip ir į pamokas pasikvietėme savo senelius. Visą dieną mokomės kartu, kalbėjome apie amžių, piešėme savo gyvenimo istoriją.

Šeimos dalyvavimas ugdymo procese vaikams labai svarbus ir reikšmingas. Jie jaučia šeimos palaikymą, tad patys labiau įsitraukia į veiklą. Šiais metai šioje šventėje ypač akcentavome amžiaus temą. Ką amžius keičia mūsų gyvenime? Seneliai nuoširdžiai dalinosi savo patirtimi ir istorijomis, pabrėždami, kad amžius jiems nekliudo būti laimingiems! Vaikai taip pat sutiko, kad amžius ir draugystei nekliudo. Po gražaus šventinio koncerto kartu su seneliais ėjome gaminti „Draugystės salotų“ VMG virtuvėje.

2 e kl. mokytoja Ingrida Mereckaitė

Šventės akimirkos: