Spalio 13 d. 6C ir 6P klasių mokiniai dalyvavo edukaciniame projekte „Pabėgimas iš teatro“. Tai orientacinis žaidimas – spektaklis, kuriame mokiniai, keliaudami senamiesčio gatvelėmis, atliko įvairias su Jaunimo teatro veikla ir miesto istorija susijusias užduotis. Ši veikla skatina pastabumą ir kūrybinį mąstymą. Projektui  vadovavo trys Jaunimo teatro aktoriai – Aušra Pukelytė, Lukas Petrauskas ir Simonas Storpirštis. Viską vainikavo pačių mokinių vaidinimai. Vaikai, persirengę teatro rūbais bei nusigrimavę, turėjo galimybę kartu su aktoriais suvaidinti mini spektaklyje. Visiems ši patirtis buvo unikali, ji padovanojo visą puokštę gražiausių emocijų – nuo jaudulio iki laimės šūksnių.Atnaujinta: 2017/10/16

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”