ProtuMusisI vieta

Šiame žaidime įspūdingai pasirodė 7c klasės mokinys Povilas Mačiulis,  surinkęs iš viso 220 taškų  iš 260 galimų.  Sveikiname Povilą!

II vieta

Puikiai pasirodė mūsų viltis – 7b klasės mokinys  Simonas Granskas, iš ketvirtos vietos pakilęs į antrąją ir surinkęs iš viso 120 taškų. Sveikiname pasiekus  puikų rezultatą!

III vieta

Visas jėgas atidavusi pirmajame rate, 5c klasės mokinė Livija Lukšaitė  taip ir liko su 100 taškų. Tačiau jai to visiškai pakako, kad užimtų garbingą trečią vietą, kuria dabar dalinasi su klasės drauge Auguste Stravinskaite. O Augustė  ,,nesnaudė“ , prie savo ankstesnio rezultato pridėjo 10 taškų ir   pasivijo Liviją.  Sveikiname abi mergaites!

P.S. Kiti žaidimo dalyviai savo rezultatus gali sužinoti mokyklos bibliotekoje.

Kaip jau žinote, paskutinis šių mokslo metų klausimas buvo: ,,Ar norėtumėte žaisti  ,,Savaitės klausimėlį“ ir kitais mokslo metais“? Dešimtys atsakymų ,,TAIP“ ir  tik vienas ..NE“. Pacituosiu kai kuriuos jūsų atsakymus:

-,,Taip, tai tikrai puikus žaidimas!“

-,,Aišku! Taip būna linksma. Visada einu į biblioteką tik dėl jo! Ačiū tiems, kurie sugalvojo šią pramogą!

-,,Man tai neaktualu, nes kitais metais pereinu į gimnazijąJBet manau, kad kitiems mokiniams tai praverstųJ“

– ,,Taip. Man labai patiko, kad nors kartą atspėjau! Visi mano draugai tik ir kalbėjo, kad esu protingas!

-,,Taip ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !“

Dėkojame visiems žaidusiems.  Nugalėjo jūsų smalsumas ir atkaklumas!

Linkime smagių vasaros  atostogų! Laukite žaidimo tęsinio rudenį!!!!!

Už bendradarbiavimą dėkojame mokytojoms Birutei Poškienei

ir Simonai Stankutei.