Donelaičiui300

Tokiu pavadinimu vasario 11 d. 7 d klasėje vyko rusų kalbos pamoka, skirta literatūros klasiko K. Donelaičio 300 gimimo metinių jubiliejui paminėti. Šiai pamokai mokiniai ilgai ruošėsi. Mokytoja A. Mičiūnienė lietuvių kalbos pamokose pateikė daug įdomios medžiagos, faktų iš K. Donelaičio gyvenimo. Mokiniai mokėsi ištraukas iš poemos „Metai“ lietuvių, rusų, anglų kalbomis.

Rusų kalbos pamokos metu vaikai pratęsė pažintį su K. Donelaičiu, atsakinėjo į mokytojos klausimus, pasakojo, ką jau žino apie poeto gyvenimą, deklamavome ištraukas iš poemos „Metai“.

Rusų kalbos mokytoja parodė mokiniams įvairias ištraukas iš rusiškos spaudos ir papasakojo, kad Kaliningrado srityje (buvusiame Karaliaučiuje) su didele pagarba paminėtas K. Donelaičio 300 metų gimimo jubiliejus. Mokiniai sužinojo, kad vienam iš Merkurijaus planetoje esančių kraterių suteiktas K. Donelaičio vardas.

 

 7d klasės mokinys Julius Milkevičius,

rusų kalbos mokytoja Laima Barauskienė


Atnaujinta: 2014/02/25

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!