balionėliaiRugsėjo 26 d. 3 c klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje pasaulio pažinimo pamokoje: aplankė naminių gyvūnėlių parodą „Vingio ZOO“, įsikūrusią Vingio parke. Mokiniai klausėsi pasakojimų apie naminių paukščių (perlinių vištų, ančių bėgikių, gaidžių ir kt.) bei naminių gyvulėlių (triušių, ožkų, avių) gyvenimą ir elgsenos ypatumus. Paskui patys galėjo paglostyti ir pamaitinti morkomis triušiukus.
Nusifotografavę su linksmuoju ožiuku, pilni įspūdžių, grįžome į mokyklą.

[nggallery id=10]

Silva Šegždienė

Atnaujinta: 2013/09/30

Kaziuko mugė