violetinis Šiomis dienomis aštuntų klasių mokiniai gilina žinias apie sveiką mitybą. Norėdami savo žinias apie maisto medžiagas pritaikyti, nusprendėme išbandyti vitaminus ne tik „teoriškai“, bet ir ragaudami egzotiškų bei tradicinių vaisių. Vaikai drąsuoliai išbandė ir žaliąsias citrinas su vitamino C užtaisu, o visų įdomiausias neatrastas ir net mokytojai nematytas buvo aštuntokės Aistės atsineštas „agurkas su ragais“ – raguotasis melionas. Skani ir linksma buvo mūsų pamoka, o vaisių padėklais nukrauti stalai įnešė į ją ne tik spalvų, bet ir gaivos.

Kasdienį racioną svarbu paįvairinti karščiu neapdorotais produktais – vaisiais, salotomis, daržovėmis. Taip gauname organizmui reikalingų statybinių medžiagų. Būkime sveiki!

Biologijos mokytoja
Vilma Gudynienė


Atnaujinta: 2013/11/04

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė