voiceNuo šių mokslo metų rugsėjo mėnesio mūsų mokykloje veiklą pradėjo naujas projektas – pirmasis nepriklausomas mokinių laikraštis anglų kalba „The Voice “. Laikraščio kūrybinė komanda kviečia visus mokyklos mokinius ir mokytojus aktyviai bendradarbiauti ir prisijungti prie kūrybinės veiklos. Skaitykite, dalinkitės, komentuokite, dalyvaukite konkursuose ir parodose. Mūsų elektroninis paštas thevoicespace0@gmail.com. Mus rasite http://thevoice.space/

 „The Voice“ kūrybinė grupė


Atnaujinta: 2015/10/12

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena