SVARBU dokumentų pateikimas – nemokami pietūs visiems būsimiems pirmokams

Dėkojame tiems, kas iš tėvelių, globėjų internetu pateikėte dokumentus Socialinių išmokų skyriui dėl būsimo pirmoko/-ės nemokamų pietų mokykloje nuo rugsėjo 1-osios.

Primename tiems, kas dar nepateikėte prašymo – paraiškos, suskubti ją pateikti internetu Socialinių išmokų skyriui, nes prašymuose pasitaiko klaidų ir užtrunka sprendimo parengimas (paslaugos suteikimo trukmė 10 darbo d.).

Išsamią informaciją dėl dokumento pateikimo variantų internetu galite rasti čia.

Mokyklai teikti to prašymo nereikia, išskyrus atvejus, kai tėvai/globėjai neturi galimybės arba nepavyksta išsiųsti internetu Socialinių  išmokų skyriui. Sprendimui įsigaliojus, mokykla matys mokinių sąrašą, kam paskirti nemokami pietūs.

Labai dėkojame – palengvinsite mokyklos, valgyklos, pirmosios mokytojos vaikų/klasės maitinimo planavimo ir organizacinius procesus.

Administracija

Atnaujinta: 2020/09/03

Jums taip pat patiks

Nemokami būreliai
Nemokami būreliai
Tęsiame mokyklos tradiciją su penktokais keliaudami po Jono Basanavičiaus gimtuosius kraštus
Be patyčių
Be patyčių