Progimnazijos biblioteka pristato seriją „Aš skaitau!“ Šios serijos knygelės yra puiki išeitis visiems ieškantiems kokybiškų ir specialiai mokymuisi skaityti skirtų leidinių vaikams. Kad vaikas norėtų skaityti, pirmiausia pats skaitymo procesas  turi būti itin malonus ir smagus.

Serija „Aš skaitau!“ yra suskirstyta į tris lygius.  Pradinis lygis skirtas pirmai pažinčiai su tekstu. Šio lygio knygelėse vyraus nesudėtingi žodžiai, o trumpas istorijas, parašytas didžiosiomis raidėmis, papildys patrauklios iliustracijos. Aukštesniojo lygmens knygelės bus skirtos jau prakutusiam skaitytojui, kuris sugeba savarankiškai sudėlioti žodžius, bet kartais prašo suaugusiųjų pagalbos. Trečiojo lygio knygelės parašytos kiek didesniu nei įprasta šriftu ir labiausiai tiks pažengusiems skaitytojams. Čia pateiktos kiek ilgesnės istorijos ir sudėtingesni sakiniai, kurie padės vaikams įtvirtinti skaitymo įgūdžius.

Atsižvelgdama į pedagogų, tėvelių bei pačių mokinių pageidavimus, mokyklos biblioteka įsigijo aštuonias trečios serijos knygeles, skirtas skaitymo įgūdžiams įtvirtinti. Kviečiame susipažinti su naujienomis:

Alan MacDonald. Nevala Bertis: Žiurkės!

Alan MacDonald. Nevala Bertis: Sniegas!

Alan MacDonald. Nevala Bertis: Ateiviai.

Alan MacDonald. Nevala Bertis :Dantys!

Alan MacDonald. Nevala Bertis: Dinozauras!

Alex T.Smith. Klodas atostogauja

Laura Owen,Korky Paul. Vinė ir vienos raganos orkestras

Laura Owen,Korky Paul. Raganėlė Vinė reguliuoja eismą.

Primename, kad bibliotekoje tai pat galite rasti  serijos ,,Aš skaitau“ 1 lygio  (5 pavadinimų ) knygelių apie Katinėlį Juodį“ . Knygelių kiekis ribotas.

Maloniai laukiame jūsų mokyklos bibliotekoje.Atnaujinta: 2019/10/24

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė