Mūsų mokykla mini 168-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines. Nuo ryto mokykla kvepia vyšnių arbata, klega mokiniai, vyksta įvairios veiklos, tačiau koks gimtadienis be staigmenos? O ta staigmena ir dovana mokyklai – radijo stotis „Basanavičius FM“ ir jos pirmoji laida. Ji šiandien – ypatinga, todėl garbės žodį tarti ir išbandyti mikrofoną teko Jono Basanavičiaus progimnazijos direktorei Jurgitai Nemanienei, eterį taip pat išbandė mokytojai ir mokiniai. Pertraukų metu „Basanavičius FM“ laidose galėjome išgirsti Jono Basanavičiaus biografijos faktus, mintis, 5-okų įspūdžius apie kelionę į Ožkabalius.

Džiugu, kad mokyklai per dvejus metus pavyko įgyvendinti strateginį projektą ir įkurti įrašų bei radijo studiją. Nekantriai laukiame daugiau įdomių, turiningų ir nuotaikingų laidų. Su gimtadieniu, dr. Jonai Basanavičiau!Atnaujinta: 2019/11/23

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė