Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje atidaryta nauja kompiuterių klasė. Jau trečius metus kartą per savaitę pradinių klasių moksleiviai kompiuterių raštingumo mokosi naudodamiesi planšetiniais kompiuteriais, o nuo šiol naudosis ir nešiojamais kompiuteriais.

Pirmąją pamoką naujojoje kompiuterių klasėje šeimininkavo trečiokai. Vaikai kūrė piešinius ir padėkas visiems, skyrusiems savo sumokėtų mokesčių dalį progimnazijos reikmėms.

Naujai įrengtos 28 darbo ir mokymosi vietos rytinėmis valandomis bus skirtos pradinukams, o po 13 valandos – vyresniesiems progimnazijos moksleiviams.

Kompiuteriai ir visa reikalinga naujosios klasės įranga nupirkta už lėšas, gautas moksleivių tėvams skyrus progimnazijai 2 proc. nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Kabineto įrengimą progimnazija organizavo savo jėgomis, pasitelkusi čia dirbančius specialistus ir mokytojus.

Nuoširdžiai dėkojame visiems tėveliams, praėjusiais metais skyrusiems 2 proc. nuo savo sumokėtų mokesčių mūsų progimnazijai ir visiems, kurie taip apsispręstų šiemet!Atnaujinta: 2021/11/23

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena