IMG_3107Spalio 19 dieną mūsų mokykloje buvo minima Nacionalinė gynybos diena, kurios metu įprastus septintokams mokytojus vienos pamokos metu pakeitė kariai iš KASP Didžiosios Kovos apygardos 8-os rinktinės Regiono karo prievolės ir atrankos centro. Šio projekto tikslas – paaiškinti mokiniams apie nacionalinį saugumą ir ugdyti jaunimo pilietiškumo, patriotiškumo jausmus.

7 klasių mokiniai turėjo galimybę ne tik dalyvauti ginkluotės ekspozicijoje ir sužinoti, kaip naudojami ginklai, bet ir patys galėjo šią ginkluotę panagrinėti, sužinoti, kokius ginklus naudoja kariai ypatingomis sąlygomis, pasimatuoti karinę ekipuotę, patikrinti, ar lengva ją nešioti. Mokyklos vadovybė ir moksleiviai dėkingi kariūnams už netradicinį Nacionalinės gynybos dienos minėjimą, nes susidomėjimas kariniais renginiais yra tikrai didžiulis ir davė daug naudos – pamokė paklusnumo, tvarkos, disciplinos, taip reikalingos mokykloje, o kariai pasidžiaugė, kad mokiniai aktyviai ir noriai dalyvavo jų užsiėmime.

IMG_3080 IMG_3063 IMG_3061 IMG_3092 IMG_3099

Direktoriaus pavaduotoja neformaliam ugdymui Lina Kilčiauskaitė


Atnaujinta: 2015/10/20

Jums taip pat patiks

Bendruomenės sporto diena
Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama