100_2468

Kovo 3 dieną mokyklos pradinių klasių mokiniai netradicinėje muzikos pamokoje susipažino su Užgavėnių tradicijomis: išklausė Užgavėnių dainų, pašoko keletą ratelių. Pamokos dalį vedė LMTA pirmo kurso studentai, mokyklos muzikos mokytojai bei antro kurso studentai. Mokiniams buvo netikėtas persirengėlių įsiveržimas į klasę, kuomet darbą staiga nutraukdavo Užgavėnių personažai.

Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje jau pusę metų devyni Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijos (toliau LMTA) antro kurso studentai atlieka praktiką. Jai vadovauja Lolita – Jolanta Navickienė – rašytoja, socialinių mokslų daktarė, docentė ir muzikos mokytoja ekspertė, dviejų romanų – „Ir tada bus geriau…“ bei „Slėptų sapnų tyrlaukiai“ – autorė. Ji taip pat yra išleidusi nemažai muzikos pedagogikos leidinių. Studentai, docentės ruošiami ir mūsų mokytojų padedami, ypač kruopščiai ruošiasi muzikos pamokoms. Jų vedamų pamokų ateina stebėti kolegos pirmakursiai, kurie taip pat kitais metais pradės savo žinias ir įgūdžius realizuoti atlikdami praktiką mokykloje.

Švenčių papročiai bei tradicijos mūsų mokykloje yra itin gyvos. Neleidžiame apsnūsti tautiškumo dvasiai ne tik pamokose, bet ir mokyklos renginiuose. Džiaugiamės glaudžiu bendradarbiavimu ir bendravimu su LMTA studentais bei dėstytojais. Tad ir muzikos pamokos, vedamos netradiciškai, mokyklos mokiniams darosi įdomesnės, patrauklesnės ir labai laukiamos.

Muzikos mokytoja metodininkė

Jelena Skupienė


Atnaujinta: 2014/03/04

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė