dsc_40911

Mūsų mokykloje antrus metus iš eilės būsimieji mokytojai gali atlikti praktiką, tam sudarytos puikios sąlygos. LMTA Pedagogikos katedros studentai, muzikos mokytojų–mentorių padedami, kruopščiai mokosi vesti muzikos pamokas. Mokykla ir LMTA Pedagogikos katedra šiais metais inicijavo geriausio būsimojo muzikos mokytojo konkursą „Būsimasis muzikos mokytojas: iššūkiai ir stiprybės“. Konkursas vyko net tris dienas. Juo buvo siekiama kelti bendrojo lavinimo mokyklos muzikos mokytojo specialybės prestižą, skatinti studentų profesinį tobulėjimą. Konkurse dalyvavo 12 antro ir trečio kurso studentų. Jie aktyviai ir energingai taikė įvairiausius metodus, skatino mokinius dirbti grupėse, dainavo dainas, grojo įvairiais instrumentais.

Studentų pamokas vertino komisija, kurią sudarė: LMTA profesorė dr. R. Kryžauskienė, doc. Dr. L. Navickienė, Žemynos gimnazijos direktorė dr. R. Krasauskienė, J. Basanavičiaus progimnazijos muzikos mokytojai J. Skupienė ir V. Vošterys. Pasitarusi komisija nutarė skirti tris vietas:

I vieta –  trečio kurso studentė G. Pratkelytė

II vieta – antro kurso studentė J. Girdzijauskaitė

III vieta – trečio kurso studentė O. Babilauskaitė.

Tikimės, jog šis konkursas kitais metais įgaus pagreitį ir sukvies rungtyniauti visos Lietuvos būsimuosius muzikos mokytojus.

Jelena Skupienė


Atnaujinta: 2015/05/06

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!