Jaukią kovo antrosios dienos popietę 1-4 klasių mokinius į aktų salę sukvietė muzikinis-edukacinis projektas „Ein saulelė apie dangų“. Pasitelkę liaudies instrumentus (kankles, birbynę, skudučius, ragelius, švilpynes, tarškynes ir kt.), muzikos kūrinius, mįsles, žaidimus bei pasakojimus VŠĮ „Liaudies instrumentų studija“  jauniesiems klausytojams papasakojo senųjų švenčių atsiradimo istoriją.


Atnaujinta: 2015/03/03

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”