Gegužės mėnuo – šeimų mėnuo. Mūsų progimnazijos tradicinę Šeimų dieną, kuri sutraukia daugybę mūsų bendruomenės šeimų į svarbiausią mokyklos pavasarinį renginį kiekvieną gegužę, šiemet švęsime kitaip. Kol negalime rinktis, kartu linksmai leisti laiko vienoje vietoje, švęskime Šeimų dienas savo namuose, kiemuose, šeimose, su artimiausiais žmonėmis, ir dalinkimės savo įspūdžiais.

Šiųmetės šeimų dienos tema – Mūsų šeima graži kaip Žemė.

Mūsų planeta marga ir įvairi, graži ir nenuspėjama, ji stebina ir džiugina, siunčia išbandymus ir apdovanoja nuostabiais saulėtekiais, vaivorykštėmis ir kitais gamtos stebuklais. Tokios ir mūsų šeimos.

Mes gyvename, dirbame, poilsiaujame, tvarkomės, svajojame, dainuojame ir muzikuojame, piešiame ir kepame pyragus, globojame augintinius ir tvarkome aplinką, siuvame ir meistraujame, keliaujame po miškus ir padedame vyresniems kaimynams. Daugybė didelių ir mažų darbų bei džiaugsmų spalvina kiekvienos mūsų šeimos kasdienybę įvairiausiomis spalvomis. Pasidalinkime jomis vieni su kitais!

Kviečiame visus Jono Basanavičiaus progimnazijos mokinius ir jų šeimas dalyvauti bendroje akcijoje ir sukurti mūsų šeimų veiklų virtualią galeriją.

Akcijos taisyklės:

  1. Užfiksuokite kokią nors savo šeimos veiklą ar jos rezultatą foto arba video formatu. Tai gali būti nuotrauka iš jūsų kasdienybės, savaitgalio žygio ar daržo tvarkymo akimirka, bendrai iškepto pyrago, nutapyto piešinio, sutvarkyto kiemo ar bet kokios kitos praktinės ar kūrybinės veiklos ar šeimos sporto turnyro akimirka. Svarbu, kad veikloje dalyvautų šeima.
  2. Foto ar video failui būtinai sukurkite pavadinimą. Jei nuotraukoje ar video įraše užfiksuoti žmonės – galite parašyti jų vardus ir/ar pavardes.
  3. Nuotraukas ar video siųskite el.pašto adresu renginiai@basanaviciausprogimnazija.lt iki 2020 m. gegužės mėn.
  4. Visos atsiųstos tvarkingos nuotraukos ir video medžiaga bus skelbiama progimnazijos Facebook paskyroje sukurtoje galerijoje „Mūsų šeima graži kaip Žemė“.
  5. Svarbu: siųsdami nuotraukas ir video medžiagą ir pateikdami jose užfiksuotų žmonių vardus ir/ar pavardes, jūs sutinkate, kad ši informacija bus skelbiama progimnazijos svetainėje, Facebook viešoje paskyroje.

Įamžinkime mūsų mažų ir didelių šeimų kasdienius darbus ar nekasdienius nuotykius. Pasidalinkime šiomis akimirkomis su kitais mokyklos bendruomenės nariais ir taip parodykime, kad vieni apie kitus galvojame. Surenkime virtualią Basanavičiaus progimnazijos šeimų šventę! Parodykime, kad mūsų šeimos – gražios kaip Žemė.

Atnaujinta: 2020/11/03

Jums taip pat patiks

Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena
Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą