Gegužės mėnuo – šeimų mėnuo, o mūsų progimnazijos bendruomenės šeimos – įvairios, nepakartojamos ir gražios kaip Žemė.

Ir ko tik neveikia mūsų bendruomenės šeimos leisdamos karantino dienas ir savaitgalius! Vieni tvarko namus, kiti ilsisi, vieni darbuojasi šiltnamyje, kiti tvarko aplinką, vieni atranda parkus, paupius ir apylinkes, kiti – mokosi apkirpti tėtį ar iškepti pyragą. Dar kiti – kuria žavų animacinį filmuką, kad praskaidrintų visų nuotaiką.

Ačiū visiems, kurie atsiuntėte nuotraukas ir video. Ačiū ir tiems, kurie dar juos atsiųsite! Tai, ką gavome, skelbiame e galerijoje „Mūsų šeima – graži kaip Žemė“. Ten atsiras ir kiti jūsų užfiksuoti kasdienybės momentai.

Ačiū visiems, kurie vieni apie kitus ir apie mus galvojote!

Ačiū visiems, kurie dalyvaujate!

 

Mūsų šeima – graži kaip Žemė!

 


Jums taip pat patiks

Kalėdinė akcija „Gerumu sušildyk“
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „IŠRADIMAI, KEIČIANTYS ŽMONIJOS GYVENIMĄ“
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „IŠRADIMAI, KEIČIANTYS ŽMONIJOS GYVENIMĄ“