img_0234

Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijoje jau keturioliktus metus įgyvendinamas alternatyvaus meno projektas REAKCIJA. Šis renginys kasmet suburia vis daugiau jaunų, talentingų žmonių. Festivalyje dalyvavo ir mūsų progimnazijos roko grupė. Sulaukę audringų, šiltų publikos plojimų bei palaikymo, jaunieji muzikantai atliko dvi dainas.

Festivalio metu mokiniai įgijo naujos, vertingos kūrybinės ir sceninės patirties, neblėstančių įspūdžių. Esame dėkingi festivalio organizatoriams už suteiktą galimybę dalyvauti nuostabiame renginyje.

Mokyklos ansamblio vadovas

Vitalis Vošterys


Atnaujinta: 2014/02/04

Jums taip pat patiks

Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą
Informacija būsimų penktokų tėvams
Informacija būsimų penktokų tėvams
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena