Lietuvai ir man

Šia proga visus Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos bendruomenės narius kviečiame kovo 4 d. pertraukų metu įsitraukti į akciją „Lietuvai ir man“ ir pinti trispalves apyrankes, vieną – sau, o kitą – Lietuvai dovanų! Šios apyrankės – tai ne tik fantazijos ir kūrybiškumo kupinas užsiėmimas, bet ir draugystės ženklas, dovana artimiausiems draugams. Juostelė nenurišama nuo rankos, kol pati susidėvi.

Švęskime laisvę kartu! Tegul mūsų trispalvė atranda ypatingą vietą kiekvieno širdyje!


Atnaujinta: 2015/03/05

Jums taip pat patiks

Kaziuko mugė
Kaziuko mugė
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai