Lapkričio-gruodžio mėnesiais Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijoje vyko tarptautinis konkursas „Antrasis daiktų gyvenimas. Mąstau ir konstruoju“, kuriame Lietuvos ir užsienio šalių moksleiviai pristatė kūrybinius darbus naudodami antrines žaliavas.

Mūsų progimnaziją šiame konkurse atstovavo šaunus medinukų sniego senių būrys, kurį konkursui parengė dabartiniai progimnazijos šeštokai, vadovaujami technologijų mokytojų. Penktų-šeštų klasių amžiaus grupėje šis projektas užėmė pirmąją vietą.

Didžiuojamės kūrybingais, darbščiais, gebančiais apjungti estetiką ir tvarumą mokiniais!Atnaujinta: 2024/02/05

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena