Let's speak englishŠiemet mūsų progimnazijos mokiniai kartu su savo anglų kalbos mokytojais dalyvavo British Council rengiamoje interaktyvaus anglų kalbos mokymo programoje „Exploring English Culture and Language“. Šio kurso tikslas – sužinoti daugiau apie britų kultūrą ir pagilinti anglų kalbos žinias. Šešių savaičių programos metu dalyviai išklausė dėstytojų profesionalų paruoštą interakyvų kursą ir atliko užduotis, susijusias su britų kultūra, literatūra ir menu. Sveikiname moksleivius, sėkmingai įveikusius programos užduotis ir įgijusius baigimo sertifikatus: Atėnė Theofylaktou (8a), Silvija Vaitiekūnaitė (8a), Karolis Žemgulis (7b), Simonas Jurkynas (7b), Aras Aniulis (6c), Audrė Baublytė (6d).


Atnaujinta: 2015/03/23

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”