DSCF1141

Lapkričio 5 d. mūsų progimnazijos mokiniai bei mokytojai turėjo galimybę pasiklausyti nuostabaus koncerto. Mokykloje svečiavosi vokalinės grupės ,,Jazz Land“ vadovas Artūras Novikas ir jo vadovaujamos džiazo mokyklos mokiniai.Klausėmės ir likome sužavėti profesionaliai atliekamų dainų ir džiazo kompozicijų.

Muzikantų Novikų šeima garsi visoje Lietuvoje. Praeitais mokslo metais mūsų progimnazijoje koncertavo kompozitorius Mikalojus Novikas. 5d klasės valandėlėje ,,Kaip gimsta daina“ kartu su šiuo kompozitoriumi dalyvavo ir poetas Vytautas Barauskas, poezijos popietėje koncertavo Irenos Novikienės mokiniai.

Įspūdingą Artūro Noviko mokinių koncertą organizavo mokytojai Laima Barauskienė ir Vitalis Vošterys.

 Etikos mokytoja Marija Mašanauskienė


Atnaujinta: 2013/11/08

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė