Tarptautinės mokytojų dienos rytą Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje pedagogų laukė puokštė malonių netikėtumų.

Artėjant šventiniam rytui mokyklos mokiniai su technologijų mokytojais paruošė nevystančias gėles iš rudeninių lapų ir jų kupinomis rankomis sveikino į mokyklą atvykstančius mokytojus. 

Rugsėjo mėnesį Užsienio kalbų metodinės grupės mokytojai ir mokiniai ruošė malonų siurprizą ir darbavosi prie projekto „Mano mokytojo portretas“. Šio projekto metu mokiniai mokėsi arba prisiminė, kaip apibūdinti žmones užsienio kalba, ir demonstravo savo kūrybinius gebėjimus, kurdami mokytojų portretus. Mokiniai  ne tik apibūdino mokytojų išvaizdą, bet ir šiltais žodžiais apibūdino jų savybes, pomėgius, atsiliepė apie vedamas pamokas.

Be šių darbų mokytojus pradžiugino vyriausių mokyklos mokinių aštuntokų darbai, kuriuose jie nupiešė mylimo mokytojo Exlibrį. Darbų parodą surengė dailės mokytoja Jolita Šakočiuvienė.

Į naują mokymosi etapą įžengę penktokai taip pat suskubo ruošti sveikinimus progimnazijos pedagogams. 5č ir 5v klasių mokinių karpiniai ir piešiniai papuošė Mokytojų kambarį bei kitas mokyklos erdves, o 5b klasės mokinių ir jų auklėtojos Gintarės Pugačiauskaitės paruoštas šventinis sveikinimas pedagogams nuskambėjo pertraukų metu Basanavičiaus FM radijo eteryje.

Pamačius savo portretą ne vieno mokytojo veidą nušvietė šypsena, o mokytojų kambarys klegėjo nuo malonių įspūdžių. Už padovanotas šiltas emocijas mokytojai nuoširdžiai dėkoja visiems prie projekto prisidėjusiems mokiniams.  

Su tarptautine Mokytojų diena!

 Atnaujinta: 2021/10/05

Jums taip pat patiks

Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena
Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą