dsc_0208Šarmotą gruodžio 14 d. rytą linksmas Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos mokytojų kolektyvas leidosi į kelionę, kurios tikslas – Druskininkai.  Daugeliui žiema nepatinka ir kelia džiaugsmą tik tol, kol laukiame didžiųjų jos švenčių. Vis dėlto negalima paneigti, kad tai labai gražus metų laikas. Su tuo sutiko ir mūsų mokytojai, kelionėje stebėję, kaip kylantis vėjas žarsto nuo medžių šerkšno dulkes, patekėjusi saulė švyti pro peleninius debesis, baltuoja laukai.

Pakeliui į Druskininkus aplankėme neįtikėtinomis istorijomis bei pasakojimais apipintą Merkinės piramidę. Sakoma, kad piramidės viduje yra ypač stiprus energetinis laukas. Tos gerosios energijos pasisėmę, nuskaidrėję keliavome toliau.

Stabtelėjome Liškiavoje. Ji įsikūrusi nuostabiai gražiame kairiajame Nemuno krante, netoli Druskininkų kurorto. Apžiūrėję Liškiavos bažnyčią bei joje esantį muziejų, leidomės į Druskininkus. Atvykę paklaidžiojome gražiomis ir šventiškai pasipuošusiomis kurorto gatvelėmis, pasilepinome Druskininkų gydyklose.

Vakare į namus išvykome linksmi, maloniai pavargę ir kupini gerų įspūdžių.

Tekstas – Astos Šalkauskaitės.

Nuotraukos – Simonos Stankutės.


Atnaujinta: 2013/12/23

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”