Mokymai

Mokytojos nuolat tobulinasi, kad spėtų koja kojon su Z kartos mokiniais! Mokykloje mokinių atostogų metu (2015-02-18) vyko kūrybinės dirbtuvės-seminaras „Prezentacijų ir animacijos rengimas pamokoms“, kurį vedė direktorės pavaduotoja ugdymui Lina Kilčiauskaitė. Nesvarbu, kam ir kokią idėją norite pristatyti, jei ketinate naudoti skaidres, galioja tam tikri principai, kurie ženkliai padidins Jūsų pristatymo efektyvumą. Šių kūrybinių dirbtuvių tikslas – įsisavinti efektyvius prezentacijų rengimo principus ir pamėginti sukurti savo naują prezentaciją, kurią jau mokytojai pritaikytų savo pamokoje.


Atnaujinta: 2015/03/03

Jums taip pat patiks

BE PATYČIŲ!
BE PATYČIŲ!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“