Mokymai

Mokytojos nuolat tobulinasi, kad spėtų koja kojon su Z kartos mokiniais! Mokykloje mokinių atostogų metu (2015-02-18) vyko kūrybinės dirbtuvės-seminaras „Prezentacijų ir animacijos rengimas pamokoms“, kurį vedė direktorės pavaduotoja ugdymui Lina Kilčiauskaitė. Nesvarbu, kam ir kokią idėją norite pristatyti, jei ketinate naudoti skaidres, galioja tam tikri principai, kurie ženkliai padidins Jūsų pristatymo efektyvumą. Šių kūrybinių dirbtuvių tikslas – įsisavinti efektyvius prezentacijų rengimo principus ir pamėginti sukurti savo naują prezentaciją, kurią jau mokytojai pritaikytų savo pamokoje.


Atnaujinta: 2015/03/03

Jums taip pat patiks

Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines
Progimnazijos prancūzų kalbos mokytojos atstovavo Lietuvai Europos Tarybos šiuolaikinių kalbų centro renginyje.
Rudens šypsenos