Mūsų mokyklos mokytojai turėjo puikią galimybę pasisemti naujų žinių apie saugią, kūrybiškumą ugdančią mokymosi aplinką su patyrusia Lions Quest mokymų lektore Jovile Beržanskyte.

Lions Quest „Laikas kartu“ – tai įrodymais grįsta programa, kuri padeda mokytojams kurti saugią mokymosi aplinką ir išmokyti vaikus įgūdžių, padedančių pasiekti sėkmę mokykloje ir gyvenime. Programa Laikas kartu orientuojasi į vaikų potencialą ir kreipia jų kūrybines galias taip, kad ateityje vaikai taptų gabūs, sveiki jauni žmonės, kurie turi pozityvius tikslus ir jaučia įsipareigojimus savo šeimai ir bendruomenei.

Mokytojos apie seminarą atsiliepė pačiais gražiausiais žodžiais, pasisėmė daug naujų idėjų, kurias pritaikė savo pamokose. Kartu su lektore Jovile Beržanskyte praleistas laikas buvo labai produktyvus ir naudingas.

Atnaujinta: 2019/03/29

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena