Mokiniams ir jų tėveliams, dar neatradusiems mokyklos bibliotekos, primename, kad  tiek mokyklos bibliotekoje (abonemente), tiek  skaitykloje sudarytos puikios sąlygos praleisti laisvą valandėlę,  tyloje paskaityti knygą, paruošti namų darbus, su draugais aptarti projektus, pabendrauti ir pažaisti stalo žaidimus. Mokinių poreikiams paruoštos darbo vietos, kuriose stovi kompiuteriai, veikia internetas, jie gali naudotis žodynais, patogiais darbo stalais ir kt. Šalia esantys darbuotojai visada pasiruošę padėti ir patarti. Tai  saugi erdvė mokiniui, skatinanti žinių siekimą, smalsumą, tai mūsų ,,skaitymo laboratorija“, į kurią visada maloniai kviečiame.

Ar yra  nors vienas mokinys, kuris mūsų neaplankė? Jei taip, tai norime jį pamatyti!

Apsilankyti  galima nurodytu darbo laiku:

Bibliotekoje: I-IV nuo 7.30-16.00val.

V-   nuo  7.30-15.00 val.

Skaitykloje:   I-IV nuo 8.00-16.00val.

V-   nuo 8.00-15.00 val.

Bibliotekininkė Irena Karpavičienė

Atnaujinta: 2019/09/19

Jums taip pat patiks

Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena
Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą