Kovo 14-ąją visame pasaulyje minima PI diena. Ši kasmetinė šventė skirta matematinei konstantai pi paminėti. Daugeliui žinoma pi reikšmė yra 3,14, tačiau mokslininkai ją tikslino daugiau nei milijardu ženklų. Matematikai sako, kad skaičius neturi pabaigos ir vargu, ar kada nors bus apskaičiuota tiksli pi reikšmė.

Norėdama atkreipti dėmesį į matematikos svarbą gyvenime, tiksliųjų mokslų metodinė grupė išradingai, kūrybingai paminėjo PI dieną. Ryte mokiniai mokytojus pasitiko skania staigmena – kvietė pasivaišinti savo gamintais ir pi ženklu dekoruotais pyragais, keksiukais. Tuo šventė nesibaigė. Pamokose mokiniai tęsė Pi dienos minėjimą: kūrė pasakojimus, eilėraščius, piešė piešinius, sprendė įvairius uždavinius su skaičiumi pi, pristatinėjo mokomąją medžiagą pačių sukurtose skaidrėse. Antrame aukšte, prie 205 ir 206 kabinetų esantį stendą puošia mokinių  gamintų plakatų paroda. Per 6 – 7 pamokas vyko mokyklinė 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada, skirta pi dienai.

Mokiniai, švęsdami PI dieną, įsitikino, kad matematika yra ne tik rimtas mokslas, bet gali būti linksma ir žaisminga.

 

Tiksliųjų mokslų metodinė grupėAtnaujinta: 2019/03/15

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė