1 (5)Lapkričio 21 d. vakarą Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje šurmuliavo gyvos muzikos festivalis-konkursas ROCK‘n SCHOOL 2015. Šio neeilinio projekto tikslas – populiarinti gyvai atliekamą muziką, paskatinti mokinius domėtis įvairiais muzikos atlikimo stiliais, padrąsinti rinktis naujus, įdomius muzikos pateikimo būdus, nebijoti eksperimentuoti, panaudoti skirtingas technikas ir instrumentus.

Visą vakarą mokykloje griaudėjo gyvai atliekama roko muzika. Renginyje dalyvavo penkios grupės. Buvo įdomu stebėti, kaip jaunieji atlikėjai muzikavo, stengėsi parodyti geriausius savo sugebėjimus. Nevaržomą kūrybinį polėkį grupės pademonstravo atlikdamos ne tik visiems gerai žinomus roko klasikos kūrinius, bet ir autorines dainas.

Konkurso organizatoriai džiaugėsi, kad jiems pavyko į renginį pasikviesti autoritetingą komisiją. Jaunuosius atlikėjus vertino profesionalūs Lietuvos muzikos pasaulio atstovai. Pagrindinį apdovanojimą (Grand Prix) laimėjo progimnazijos šeimininkai – roko grupė ROCK ID. Jie džiaugėsi ir dėkojo renginio organizatoriams už suteiktą unikalią galimybę įrašyti autorinę dainą profesionalioje studijoje.

Renginyje netrūko geros, gyvai atliekamos muzikos, teigiamų emocijų. Šis festivalis – geras postūmis jaunimui kurti, tobulėti.

Keletas renginio akimirkų:

1 (10) 1 (9) 1 (8) 1 (6) 1 (3) 1 (4) 1 (2) 1 (1)

Daugiau akimirkų galite rasti čia.

 

Atnaujinta: 2015/11/26

Jums taip pat patiks

Metų klasė
Dėl priėmimo į pirmą klasę
Dėl priėmimo į pirmą klasę
Dėl priėmimo į penktą klasę
Dėl priėmimo į penktą klasę