image descriptionDaugumoje Lietuvoje egzistuojančių vaikams rengiamų muzikinių konkursų ir festivalių atliekami tradiciniai – klasikiniai, liaudies arba populiariosios (POP) muzikos kūriniai. Beveik visuose tokiuose renginiuose naudojami garso įrašai, vadinamos “fonogramos”, retai kur pasitelkiamas vienas ar du instrumentai, dažniausiai pianinas ar akustinė gitara.
Siekiant populiarinti GYVAI atliekamos muzikos kultūrą, paskatinti platesnį mokinių domėjimąsi įvairiais muzikos atlikimų stiliais, padrąsinti rinktis naujus, alternatyvius muzikos pateikimo būdus, eksperimentuoti, sujungiant įvairias technikas bei instrumentus, kviečiame mokyklinio amžiaus vaikų grupes dalyvauti konkurse-festivalyje ROCK’n SCHOOL.Festivalio data: 2015 11 21 d. 16:00 val.
Festivalio vieta: Vilnius, S. Konarskio g. 27, Vilniaus J.Basanavičiaus progimnazija

Organizatorius: Kultūros ir meno projektų asociacija „G&T Promotion”
Partneris: Vilniaus J.Basanavičiaus progimnazija

Konkurso nuostatai, kontaktai bei kita aktuali informacija: http://www.gtp.lt/


Atnaujinta: 2015/10/12

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”