dscf8303Šių metų rugsėjo 12 dieną mūsų progimnazijos 8a klasės mokiniai dalyvavo mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė” atidaryme. Į renginį buvo pakviesta ir mūsų šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė, kuri, padedama roboto, perkirpo atidarymo juostą. Po šventės vaikai sudalyvavo robotų varžytuvėse. Gavę dovanų, patenkinti ir pilni įspūdžių grįžo namo.

Zita Didikienė


Atnaujinta: 2014/10/13

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”