Vilniaus J. Basanavičiaus progimnazijos 7d ir 8c klasių mokinių komanda spalio 10 d. dalyvavo prevenciniame projekte „Mokiniai – mokiniams“, kurio tikslas – suteikti žinių apie priklausomybę sukeliančių medžiagų vartojimą bei perteikti šią informaciją savo bendraamžiams ir būti aktyviais prevencinės veiklos vykdytojais.

Progimnazijos moksleiviai buvo kviečiami tapti jauniausiais sveikatos mokytojais, kurie prisidėtų prie sveikatingumo programų vykdymo, organizuotų ir vestų klasės valandėles savo bendraamžiams psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo temomis savo ir kitose mokyklose. Mokiniai jau gavo pirmąsias namų darbų užduotis. Kitas seminaras, kurio metu mokiniai galės pasidalyti savo pirmaisiais įspūdžiais, numatomas lapkričio mėnesį.

Projektą organizavo Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, o seminarą, kuris vyko Vilniaus miesto savivaldybėje, vedė Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Toksikologijos skyriaus vedėja Gabija Laubner ir Vilniaus universiteto psichologė-psichoterapeutė Sandra Simanauskaitė.

Linkime sėkmės mūsų jauniesiems sveikatos mokytojams!Atnaujinta: 2018/10/17

Jums taip pat patiks

Nemokami būreliai
Nemokami būreliai
Tęsiame mokyklos tradiciją su penktokais keliaudami po Jono Basanavičiaus gimtuosius kraštus
Be patyčių
Be patyčių