Gerb. 5-ų klasių tėveliai,

norime pasidžiaugti, kad „ Kompiuteriukai vaikams” projekto rėmėjai finansavo po micro:bit kompiuteriuką visiems mūsų mokyklos penktokams! Norime atkreipti dėmesį, kad kompiuteriukai yra dovanojami tiesiogiai vaikams.

Micro: bit kompiuteriukus jie galės atsiimti iki spalio 31 d. (rekomenduojame nedelsti iki paskutinės dienos) su moksleivio pažymėjimu arba su asmens dokumentu „Bitės“ salone, kurio adresas Žemaitės g. 15, Vilnius. Kartu su kompiuteriukais moksleiviams bus dalinama ir informacinė medžiaga, kaip jais naudotis bei kur rasti resursų internete.

Jei pasitaikytų brokuotas micro: bit kompiuteriukas, prašome kreiptis parašant laišką: turbo@kompiuteriukai.lt ir bus suderintas kompiuteriuko garantinis keitimas. Sulaužius micro: bit kompiuteriuką, jis nebus keičiamas.

Administracija

Atnaujinta: 2017/10/09