balionėliaiPaskutinę rugsėjo savaitę vyko Mokinių tarybos mokymai. Jų tikslas – Tarybos nariams  susipažinti tarpusavyje ir pasimokyti dirbti komandoje. Vaikai mokėsi prisistatyti, priimti sprendimus, aptarė ir praktiškai išbandė konfliktų sprendimo būdus, dirbo komandoje, taip pat daugiau sužinojo apie save. Atsisveikindami tarybos nariai pasidžiaugė, kad geriau pažino vienas kitą ir tapo ne tik komandos nariais, bet ir draugais.

[nggallery id=19]

Psichologė Eglė Čerkauskienė


Atnaujinta: 2013/10/03

Jums taip pat patiks

Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines