Mokyklos Mokinių tarybos atstovai ir ir socialinė pedagogė Jūratė atstovavo progimnaziją konferencijoje „Kas mane motyvuoja mokytis?”. Konferenciją organizavo Vilniaus m. Pedagoginė psichologinė tarnyba, Jeruzalės progimnazija bei Vilniaus miesto socialinių pedagogų metodinis būrelis. Renginio tikslas buvo atkreipti 5-8kl. mokinių dėmesį į mokymosi motyvacijos svarbą ir pasidalinti savo asmenine patirtimi, būdais, įžvalgomis, skatinančiais motyvaciją mokytis ir siekti užsibrėžtų tikslų. Džiaugiamės galimybe pasidalinti savo įžvalgomis kartu su kitomis 12 konferencijoje dalyvavusių mokyklų, susipažinti su naujais žmonėmis ir svarbiausia skatinti savitarpio motyvaciją dovanojant šypseną ir pagarbą.Atnaujinta: 2023/11/23

Jums taip pat patiks

Kaziuko mugė
Kaziuko mugė
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai