Pakviestų mokinių, mokytis Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje, sąrašas (.pdf)

Pakviestų mokinių sąrašas II etapas 1-8 kl. (.pdf)

Informuojame, jog 1-8 klasių, dvišalės mokymosi sutarties planuojamas pasirašymo laikas yra birželio 15 – 19 d. 7:30 – 17:00 val.

Atvykus pasirašyti ugdymo(si) sutartis prašome pateikti šiuos dokumentus:

• Vaiko gimimo liudijimą arba paso kopiją

• Dvi vaiko dokumentines nuotraukas

Jei asmuo priimamas mokytis į pirmą klasę, reikia pateikti papildomai:

• priešmokyklinio ugdymo pasiekimų ir pažangos įvertinimo rekomendaciją ar kitą priešmokyklinio ugdymo programos baigimą patvirtinantį dokumentą

Jei asmuo priimamas mokytis į antrą, trečią ar ketvirtą klasę, reikia pateikti papildomai:

• mokymosi pasiekimų ir bendrųjų kompetencijų aprašą iš buvusios ugdymo įstaigos

Jei asmuo priimamas mokytis į penktą klasę, reikia pateikti papildomai:

• pradinio išsilavinimo pažymėjimo kopiją

•mokymosi pasiekimų ir bendrųjų kompetencijų aprašą iš buvusios ugdymo įstaigos

Jei asmuo priimamas mokytis į šeštą – aštuntą klasę, reikia pateikti papildomai:

• mokymosi pasiekimų pažymėjimą iš buvusios ugdymo įstaigos.

Atnaujinta: 2020/06/09

Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”