rodykle5

Lapkričio 25 d. mokykloje vyko  2 – 4 klasių mokinių konkurso „Diktanto meistras“ I etapas.  Dalyvavo po tris mokinius iš kiekvienos klasės, buvo rašomas pačių mokyklos mokytojų pasirinktas diktantas. Atrenkamas vienas 2 klasės, vienas 3 ir vienas 4 klasės mokinys, geriausiai parašęs diktantą. Į antrą  turą pateko šie mokiniai:

  • Vilius Kuginis (2 c klasė),
  • Meda Gutauskaitė  (3 d klasė),
  • Miglė Kundrotaitė  (4 c klasė).

II etapas vyks gruodžio 9 d. 12 val. Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazijoje. Jame bus kviečiami dalyvauti geriausiai parašę diktantą mokiniai. Konkurse bus rašomas diktantas lietuvių, rusų ir lenkų kalbomis. Diktanto trukmė – 45 min. Nugalėtojai bus apdovanoti atminimo dovanėlėmis ir padėkos raštais.

Linkime sėkmės dalyviams!

Rasa Kacevičiūtė


Atnaujinta: 2014/11/28

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”