Įsigalioja naujai patvirtintos Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos mokinių elgesio taisyklės. Jos papildytos naujais punktais, pakoreguotos mokinių teisės ir draudimai.

Atsirado įvairių naujovių: pamoką pradeda ir užbaigia mokytojas, o ne mokinys;  mokinys privalo atsakingai elgtis virtualioje erdvėje, gerbti savo ir kitų privatumą bei teises;

Mokinio atostogos planuojamos mokinių atostogų metu. Jei atostogos planuojamos ugdymo proceso metu, progimnazija pasilieka teisę išleisti ar neišleisti  mokini atostogų, įvertinusi mokinio pažangumą, lankomumą ir atostogų periodiškumą;

Draudžiama pamokų ir kitų užsiėmimų metu be mokytojo leidimo išeiti iš kabineto, vaikščioti po progimnaziją, pertraukų metu be mokytojo ar kito suaugusio asmens išeiti iš progimnazijos teritorijos. Mokiniui pažeidus šią taisyklę, už jo saugumą ne progimnazijos teritorijoje atsako jo tėvai/globėjai ir kt.

 

Kviečiame visus susipažinti su atnaujintomis taisyklėmis ir dėkojame tiems, kas prisidėjo prie šio dokumento kūrimo siekdami sukurti progimnazijoje saugią, draugišką ir bendradarbiavimu pagrįstą atmosferą.

 

Atnaujinta: 2019/01/14

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”